Çağrı Merkezi444 57 34

İstanbul Zeytinburnu Ariston Ocak Servisi

Servis Çağrı Merkezi

Ariston Ocak Servisi

444 57 34
  • Aynı gün ekip
  • Önce fiyat, sonra onay
  • 1 yıl yazılı garanti
İstanbul Zeytinburnu Ariston Ocak Servisi - servis çağrı merkezi

İstanbul Zeytinburnu bölgesinde Ariston ocak arızaları için teknisyen adresinize gelir; cihazı yerinde inceler, işçilik ve varsa parça bedelini onayınıza sunar, onarır.

Mesai içi çağrılarda aynı gün ekip planlanır. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar 1 yıl yazılı garanti kapsamındadır.

İstanbul Zeytinburnu Ariston Ocak Servisi Hızlı Bilgi

Bağımsız Özel Teknik Servis: Teknik Servis, Ariston üreticisi veya distribütörü ile yetkili servis bağı bulunmayan bağımsız bir özel servistir. Onarım hizmetleri marka standartlarına uygun olarak bağımsız teknisyenler tarafından, marka uyumlu parça ile sağlanır.

Ariston kombi ve termosifon hatlarında plaka eşanjör kireç yönetimi, çamaşır grubunda motor karbon aşınması takip edilir.

İstanbul Zeytinburnu'da Ariston Ocak Tamiri ve Bakımı

Ariston ocak cihazlarına İstanbul Zeytinburnu genelinde yerinde teknik servis, bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Ankastre setlerde gaz güvenliği testi zorunlu adımdır; TSER teknisyenleri sızıntı kontrolü yapar.

İndüksiyon, seramik ve gazlı ocaklarda ateşleme, cam yüzey ve güç kartı onarımları. Kayıtta verdiğiniz model bilgisi, onarımın ilk ziyarette tamamlanma ihtimalini artırır.

Ariston Cihaz Servisleri

Ariston markalı hangi cihazınız bozuldu?

Servis Nasıl İşliyor?

İstanbul Zeytinburnu Ariston Ocak Servisi için bizi aradığınızda işler şöyle yürüyor.

  1. 01

    Kayıt

    Çağrı merkezimizi ararsınız; cihaz ve arıza bilgisi alınıp servis kaydınız açılır.

  2. 02

    Bilgiler

    Cihazın markası, türü ve şikâyetiniz alınır. Model bilgisi varsa parça hazırlığını kolaylaştırır.

  3. 03

    Adres

    Teknisyenin geleceği adres ve size uygun zaman aralığı not edilir.

  4. 04

    Randevu

    Mesai içi taleplerde aynı gün için ekip planlanır; saat telefonla teyit edilir.

  5. 05

    Tespit

    Teknisyen cihazı yerinde inceler; arızayı ölçüm ve testlerle belirler.

  6. 06

    Fiyat

    İşçilik ve varsa parça bedeli ayrı ayrı, yazılı olarak bildirilir.

  7. 07

    Onay

    Kararı siz verirsiniz. Onay vermezseniz cihaz olduğu gibi kalır.

  8. 08

    Teslim

    İşlem bitince yapılan iş, değişen parça ve garanti bilgisi faturanızda yazılı olarak elinize geçer.

Servis Çağrı Merkezi
444 57 34

İstanbul'un İlçeleri

Avrupa ve Anadolu Yakası'nın tamamında yerinde servis. İlçenizi seçin.

Avrupa Yakası

Anadolu Yakası

Zeytinburnu Mahalleleri

Ariston Servis Ücreti Nasıl Belirlenir?

Telefonda kesin fiyat vermiyoruz, çünkü veremeyiz. Aynı belirtinin arkasında gevşemiş bir kablo ucu da olabilir, komple bir elektronik kart da; birinin maliyeti diğerinin onda biri. Teknisyen Ariston cihazı açıp baktıktan sonra işçiliği ve varsa parça bedelini ayrı ayrı söyler, toplamı size bildirir. Onaylamazsanız cihaz olduğu gibi kalır.

Garanti ve Parça Bilgisi

Parça gerekirse marka uyumlu orijinal ve muadil seçeneklerin fiyat ve garanti farkını anlatırız; tercihi siz yaparsınız. Taktığımız parça da yaptığımız işçilik de 1 yıl yazılı garanti kapsamındadır; garanti bilgisi faturanızda yer alır.

Ariston Ocak Servisi Sık Sorulan Sorular

Cevabını bulamadığınız soru için arayın; çağrı merkezimiz yanıtlar.

01İstanbul Zeytinburnu ocak ateşlemiyor?

Buji, elektrot ve gaz valfi kontrol edilir; gaz hattı güvenlik testi yapılır.

02İndüksiyon hata veriyor?

IGBT ve sensör okumaları kart üzerinde ölçülür.

Detaylı bilgi: İstanbul Zeytinburnu Ariston Ocak Servisi

İstanbul Zeytinburnu Ariston Ocak Servisi

TSER planlı servis · Kayıtlı müdahale · Teknik Servis

İstanbul Zeytinburnu — Ariston Ocak Servisi

Teknik Servis olarak İstanbul Zeytinburnu sınırları içinde Ariston Ocak Servisi süreçlerini standart kontrol listesiyle yürütüyoruz: güvenlik, performans ve enerji tüketimi birlikte değerlendirilir.

Arıza belirtisi ne olursa olsun, Ariston cihazında kök nedeni bulmadan parça değişimine geçilmez. İstanbul Zeytinburnu ekiplerimiz multimetre, manometre veya hata kodu okuyucu ile kanıta dayalı tespit yapar.

Ariston için tipik arıza profili

Ariston kombi ve termosifon hatlarında plaka eşanjör kireç yönetimi, çamaşır grubunda motor karbon aşınması takip edilir.

Bağımsız kurumsal servis beyanı

Teknik Servis, Ariston cihazlarında üretici yetkili servisi değildir; marka uyumlu parça ve kayıtlı işçilik sunar.

Neden TSER ile Ocak Servisi?

İstanbul Zeytinburnu müşterilerimize sunduğumuz Ocak Servisi hizmetinde fiyat, işlem başlamadan önce SMS veya sözlü olarak teyit edilir; onay olmadan onarım yapılmaz.

Servis sonrası Ariston cihazınızda kısa bir test döngüsü çalıştırılır; su kaçağı, ısı farkı veya program tamamlama gibi kritik adımlar kontrol listesine işlenir.

  • Güvenlik önceliği: Gaz ve elektrik hatlarında zorunlu kontrol adımları
  • Model bazlı prosedür: Ariston teknik notlarına göre müdahale
  • İkinci ziyaret planı: Parça bekleyen işlerde müşteri bilgilendirilir
  • Şeffaf iletişim: Teknisyen kimliği ve tahmini süre paylaşılır

Kontrol listemizdeki başlıklar

Kapak kilidi ve conta bütünlüğü
Enerji / kart beslemesi kontrolü
Su tahliye veya sirkülasyon hattı
Isı sensörü ve termal denge
İstanbul Zeytinburnu Ariston Ocak Servisi - TSER Teknik Servis
İstanbul Zeytinburnu — Ariston Ocak Servisi yerinde servis.

Servis akışı

Ariston Ocak Servisi akışımız dört aşamadan oluşur; her aşama müşteriye bildirilir ve kayıt numarası ile takip edilebilir.

1

Kayıt

Model kodu ve arıza özeti çağrı merkezine işlenir.

2

Yerinde tespit

Ölçüm ve güvenlik kontrolleri tamamlanır.

3

Onarım

Onay sonrası parça/işçilik uygulanır.

4

Teslim

Test döngüsü ve garanti bilgisi verilir.

Teknik Servis, İstanbul Zeytinburnu adresindeki Ariston cihazlarınız için Ocak Servisi konusunda uzun vadeli kullanım konforunu hedefler. Randevu için Teknik Servis çağrı hattını kullanabilirsiniz.

Hemen arayın444 57 34